ArtHub - wirtualna przestrzeń spotkań z drugim człowiekiem. Dla wydarzania się sztuki. Powstała dla realnej wymiany światopoglądów, koncepcji i emocji. Służąca otwarciu na wielowymiarowość twórczej ekspresji. Z woli motywowania i inspirowania wolnego, artystycznego dialogu i zarażenia nim młodych twórców i odbiorców. To nowe narzędzie edukacji kulturalnej.

ArtHub

tworzą ludzie

Art Hub tworzą ludzie wrażliwi, którzy inspirują i nieustannie czerpią inspiracje od innych. To twórcy kochający świat, ludzi, ekspresję, formę (i jej brak), komunikatywność, performatywność, kreację i wino. Reprezentują różne dziedziny kultury i sztuki, celebrując różnorodność, odmienność i piękno.

poznaj ich

Maja
KWIATKOWSKA

CO-FOUNDER & PROJECT MANAGER

Stawia cele i jest motorem wszelkich działań ArtHubu. Jej wrażliwość na piękno i perfekcjonizm są filtrem dla wszystkiego, co tu zobaczycie. Skrzypaczka, manager kultury. Absolwentka Maastricht Academy of Music w Holandii, Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy oraz Instytutu Badań Literackich Polskiej Akademii Nauk w Warszawie kierunku ZARZĄDZANIE KULTURĄ W STRUKTURACH UE. Inicjatorka i realizatorka licznych działań kulturalnych (m.in. serię koncertów “Muzyczne Opowieści” w Górznie, “Brodnicka Manufaktura Dźwięku”, “Szachrajstwa na trawie”), edukacyjnych (m.in. Lato w Teatrze, Kultura dostępna, Master Class). Project manager Festiwalu ClassiX i Festiwalu X w Brodnicy. Idealistka, która wierzy w moc kultury w procesie kształtowania i zwiększania.

MAT
KWIATKOWSKI

CO-FOUNDER & ARTISTIC DIRECTOR

Idealista, wyznacza kierunki, stawia pytania, nieustannie szuka odpowiedzi. Swój stosunek do świata i ludzi - pełen ufności i fantazji - wyraża muzyką. To Dusza Art Hubu.

Wiolonczelista, multiinstrumentalista, kompozytor. Prezes Fundacji Mai i Mata Kwiatkowskich. Absolwent Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Music Conservatory w Maastrich w Holandii oraz European Chamber Music Academy. Uczestnik wielu polskich i europejskich festiwali. Aktywny na niwie edukacji artystycznej, szczególnie w miastach o ograniczonym dostępie do kultury. Inicjator cyklu koncertów “JazzClass. Classic Goes Jazz”, serii “Master Class” - kursów mistrzowskich dla uczniów i nauczycieli szkół artystycznych. Lider zespołu DISKOPOLIS - łączącego jazz z muzyką disco, electro i… tym, co aktualnie go fascynuje. Dyrektor artystyczny Festiwalu ClassiX.

Kornelia
SIWIK

PR MANAGER

Wulkan pozytywnej energii zamknięty w żywiołowej i szalonej duszy potrafiącej cierpliwie i wytrwale kreować ład z chaosu. Specjalistka ds. promocji i mediów. Absolwentka Politechniki Warszawskiej, z zawodu inżynier, ale bardziej od rysunku technicznego pokochała kulturę i sztukę. Content manager, specjalistka w dziedzinie social mediów i grafik komputerowy. Współtworzyła dwa warszawskie lokale gastronomiczne - Gemba i Madame Szpakoska, gdzie przez lata zajmowała się organizacją wydarzeń, mediami i marketingiem. Obecnie na stałe związała się z produkującą wideo do Internetu, a także obsługą marek w sieci, m.in. Festiwalu ClassiX.

Bartosz
WÓJCICKI

MOTION DESIGNER

Zaskakuje kreatywnością i łatwością tworzenia abstrakcji. Połowa PUSHKI STUDIO - ta bardziej latająca w świecie zwariowanych pikseli.
Założyciel kreatywne studia projektowego ze Szczecina - PUSHKA STUDIO. Poruszają się w obszarach nowych mediów z mocnym naciskiem na motion design, 3D wideo mapping, instalacje multimedialne i projektowanie scenografii. Zwycięzca VJ Battle podczas Interference Festival 2015. Finalista konkursu Circle of Light 2016 Moscow International Festival oraz Polisch Graphic Design Awards 2019. Ma na swoim koncie wiele realizacji w kraju i za granicą, m.in. w Opolu, Warszawie, Paryżu, Berlinie, Moskwie, Brukseli oraz na Malcie. Pushka Studio jest partnerem MUSIC. DESIGN. FORM Festival.

Dorota
KOŁODZIEJCZYK

GRAPHIC DESIGNER & ART DIRECTOR

Nowoczesne spojrzenie, digitalowe myślenie i niezwykłe ciepło w jednej osobie! To na co patrzycie jest jej dziełem.

DOŁĄCZ

do nas

Zostań częścią społeczności ArtHub i wraz z nami odkrywaj artystyczny świat kreacji, pełny inspiracji, pasji, ciekawych pomysłów i idei.

kontakt

Zostań twórcą ArtHub i wspólnie budujmy nowoczesne narzędzie edukacji kulturalnej.

Zostań mecenasem i rozwijaj ArtHub razem z nami.

MATERIAŁY

prasowe

ARTHUB INFO

getINSPIRED
+ pobierz plik

Logo ArtHub pakiet
+ pobierz plik

Dofinansowane ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu „Kultura w sieci”.

Dofinansowane ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach wsparcia doraźnego
organizacji pozarządowych w zakresie przeciwdziałania skutkom covid-19.

Zapisz się
na newsletter

Wymagane